Pokoj

Ubytování v pokojích Standard

Příjemné dvoulůžkové pokoje s moderním sociálním zařízením jsou vybaveny LCD televizorem, pracovním stolem s telefonem, minibarem a trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma pomocí síťového kabelu, který lze vyzvednout na recepci. Na chodbách přímo naproti pokojů je k dispozici odkládací prostor na lyže a lyžařské vybavení.


Pokoj Standard

Pokoj Standard

Ubytování v apartmánech Suite

Prostorné apartmány jsou vybaveny sedací soupravou s možností až dvou přistýlek. Vybrané pokoje nabízejí stylové valašské posezení a samostatné WC oddělené od koupelny. V pokojích je k dispozici LCD televizor, pracovní stůl, telefon, minibar, trezor a internetové připojení zdarma. Také apartmány mají odkládací prostor na lyže na chodbách u pokojů.


Apartmán Suite

Apartmán Suite

Ubytování v pokojích Standard DeLuxe

Luxusní dvoulůžkové pokoje alpského typu ve čtyřhvězdičkové rezidenci E disponují balkony s výhledem na golfové hřiště. Pohodlné rozkládací křeslo poskytuje možnost vždy jedné přistýlky v pokoji. Pět pokojů je se sousedními propojeno uzamykatelnými dveřmi, pokud tedy chcete být v kontaktu s přáteli nebo dětmi, lze tyto pokoje zájemně propojit. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven LCD televizorem, minibarem, pracovním stolem s telefonem a trezorem. K dispozici je připojení k internetu zdarma a společná lyžárna v budově.


Pokoj Standard DeLuxe

Pokoj Standard DeLuxe

Ubytování v apartmánech Suite SPA

Nejluxusnější a nejvybavenější apartmány v hotelu Horal jsou vybaveny oboustranným krbem, který je příjemným doplňkem romantického pobytu oddělujícím ložnici od stylového posezení. Moderní vybavení zastupuje špičkový LED televizor na otočném podstavci s 5.1 domácím kinem a DVD přehrávačem. V koupelně s vanou a sprchovým koutem je k dispozici soukromá finská sauna pro dvě osoby. Sociální zařízené je oddělené od koupelny. Nechybí balkony s výhledem na golfové hřiště, připojení k internetu zdarma, trezor a minibar. V jednom z apartmánů byla zbudována klimatizace. Lyžárna je pro hosty rezidence E společná.


Apartmán Suite SPA

Apartmán Suite SPA